• AHŞAP ÜRÜNLERİ

  AHŞAP ÜRÜNLERİ  Geçmişten günümüze önemini koruyan nadir dekorasyon yapılarından olan ahşap ürünleri, günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte yeni ve birçok dayanıklı malzemelerle birleşerek sağladığı estetik görüntü ve dekorasyona olan olumlu etkisi açısından önemini ve değerini arttırmaya devam etmektedir.

  Günümüzde ahşap uygulamaları konusunda geniş bir açılım söz konusudur. Gerek klasik alanlar oluşturma, gerekse seçkin mekanlar oluşturma açısından farklı bir tasarım ve uygulamalarımız otuz yıllık tecrübemiz, müşteri ihtiyacı ve istekleri ile harmanlanarak ortaya çıkmakta; zamanında ve özenle hayata geçmektedir.

 • AHŞAP RESTORASYON

  AHŞAP RESTORASYON  Ülkemiz açısından önemli yer kaplayan tarihi yapıların son yıllarda yeniden kazanılması konusundaki duyarlılık artmış ve tarihi yapıların restorasyonu konusunda ülke çapında bir yaygınlaşma görülmektedir. Ancak nicelik konusunda ki bu artışın restorasyon kalitesine  yansıması genel olarak yetersiz kalmakta. Özensiz ellerde yapılan restorasyon örnekleri tarihi yapılarımızın orjinalliğinin bozulmasına neden oluyor.

  Bu yapıları işin ehli ustalara teslim etmek hem yapıların geleceğe intikalini hem de zamana yenik düşen geleneksel ustalığın devamlılığını sağlar. Restorasyon alanındaki çalışma ve referanslarımız, bu konudaki tecrübeli ekibimizin yansımasıdır.

 • MUTFAK VE YATAK ODASI

  MUTFAK VE YATAK ODASI  Günlük yaşantımızda önemli bir yere sahip olan mutfak ve yatak odalarımız gelişen teknolojiyle birlikte büyük bir değişim ve yenilenme göstermektedir. Mutfak dolapları ve yatak odalası mobilyaları imalatı konusunda uzmanlaşmış olan şirketimiz, ihtiyaç duyduğunuz her türlü mobilyanın isteğinize özel hazırlanan tasarımlarla  imalatını ve yerinde montajını yaparak arzu ettiğiniz konseptte bir evin kapılarını siz değerli müşterilerimize açıyor.

 • ÖZEL ÇALIŞMALARIMIZ

  ÖZEL ÇALIŞMALARIMIZ  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çeşitlilik gösteren özel ürünler tasarlanarak imalat yapılmaktadır. Bu çalışmalarımız arasında AVM ve Mağaza Standları, Ahşap Kameriye, ahşap doğrama, Ofis Mobilyaları, TV Üniteleri, Çocuk ve Genç Odaları bulunmaktadır.

 • MOBİLYA VE PANEL KAPI İMALATI

  MOBİLYA VE PANEL KAPI İMALATI  Kapılar mahremiyet, güvenlik ve iklim şartları ve daha birçok konu sebebiyle her zaman evimizin en önemli parçalarında bir olmaya devam edecek. Teknoloji ilerledikçe kapı modelleri ve kullanımları da değişiyor. Günümüzde bu konuda seçim yaparken üretildiği materyalinden çok fonksiyonelliği ön plana çıkmaya başladı. Uygulanmakta olan kapı modellerimiz içerisinde kaplamalı kapılar, Masif kapılar, Panel kapılar, Kart sistemli Otel ve Hastane kapıları, Ofis kapıları, Oyma Kapılar bulunmaktadır.

 • İstanbul-Beykoz(Elmalı) Kent Ormanı projesi

  İstanbul-Beykoz(Elmalı) Kent Ormanı projesi  Kent ormanı projemizde maun(sapelli) agacı kullanılarak yapılan ahşap dograma ve cephe kaplamaları ;

  Yöresel Pazar,Cafeterya Binası,Değirmen Binası,Cafe Sera,Akvaryum,Bisiklet Kiralama,Ana giriş kapısı,Orman içi Büfe ve Tuvaletler 

MOBİLYA VE PANEL KAPI İMALATI


Kapılar mahremiyet, güvenlik ve iklim şartları ve daha birçok konu sebebiyle her zaman evimizin en önemli parçalarında bir olmaya devam edecek. Teknoloji ilerledikçe kapı modelleri ve kullanımları da değişiyor. Günümüzde bu konuda seçim yaparken üretildiği materyalinden çok fonksiyonelliği ön plana çıkmaya başladı. Uygulanmakta olan kapı modellerimiz içerisinde kaplamalı kapılar, Masif kapılar, Panel kapılar, Kart sistemli Otel ve Hastane kapıları, Ofis kapıları, Oyma Kapılar bulunmaktadır.