Anasayfa > Hakkımızda Twitter Hesabımız Yayında ! - Sitemizin yeni tasarımıyla sizlerleyiz ! -
Hakkımızda
Akyıldızlar Ağaç Hakkımızda

AKYILDIZLAR AGAÇ Mamülleri Sanayi Tic.Ltd.Sti.

 

Akyıldızlar Ağaç Mamulleri San. Tic. Ltd. Şti. 1982 yılında Yıldız mobilya adi ile Trabzon’da kuruldu. Firma kurulduğu yıllarda ahşap doğrama ve mobilya alanında faaliyet göstermiştir. 1988 yılında İstanbul’a taşınarak Akyıldız Mobilya adıyla doğrama ve mobilya imalatının yanında çeşitli kurumsal dekorasyon işlerini de faaliyet alanına ekleyerek üretime devam etmiştir. 1998 yılı itibariyle kurumsallaşarak Akyıldızlar Ağaç Mamulleri San. Tic. Ltd. Şti. adi altında uzmanlık alanına her türlü ahşap ve tarihi eser restorasyonu ve onarım işlerini de ekledi. Ulaştığı daha geniş üretim altyapısı ile yeni yerinde de faaliyetlerini halen özenle sürdürmektedir.

 

 

Müşteri ihtiyaç ve taleplerini özenle ele alarak; memnuniyet doğuran, zamanında,  estetik, güvenli mobilya ve ahşap içerikli ürün ve hizmetler sunma MİSYON'unu

 

Mobilya ve ahşap sektöründe geride kalan yılların vermiş olduğu özgüven ve tecrübeyi  teknolojiyle harmanlayarak ağaç ürünlerine yansıtan, müşteri ihtiyaçlarını doğa ile entegre olarak azami memnuniyet derecesinde daima karşılayan firma olma VİZYON'u ile sürdürmektedir.